shopify visitor statistics
NORFO / OM OSS / KONTAKTINFO NORFO / NORFO - STYRET 2018-19

Arbeidsutvalget i Norsk Rotary Forum - NORFO

Arbeidsutvalget 2019- 2020

Leder

Gaute  Melhus Johannessen IPDG 2290, Lyngdal RK,  e-post: gautejo42@gmail.com                                                        Oftebro Terasse 22, 4580 Lyngdal, Mobil: 909 72 133,

Nestleder

Baard Lund, DG 2310, e-post: blu@kalunanordic.com  

Styremedlemmer

Ole Jørgen Kjellmark, DG 2275,  Røros RK, e-post: ojkjellmark@hotmail.com

Ine Barlie, DGE 2260, Kolbotn RK, e-post: i-barlie@online.no 

Jostein Osnes, DGE 2250, Stord RK, e-post: josteinosnes@gmail.com

Arvid Blindheim, IPDG 2305, Vestnes RK, e-post: arvid.blindheim@icloud.com


Sekretær

Johan Østby, PDG 2260, Enebakk RK, e-post: j-oestby@online.no

Nosaveien 33, 1914 Ytre Enebakk, Telefon 905 02 303, e-post

 

E-post: rotary@rotary.no

Kurs- og møtekoordinator 

Gerd Hissingby, D 2260, Ås RK, e-post: gerd.hissingby@oslomet.no                                                                               Telefon: 47304129

 

Økonomiansvarlig
Halvor Tommesen, Langesund RK; e-post: ht@htcom                                                                                                      Asvallveien 36, 3961 Stathelle, Telefon: 900 37 211

Revisor
Erik Christoffersen, Echas Revisjon AS


Ledere av sentrale aktivitetsområder under NORFO i 2019 - 20

Kommunikasjonskomiteen
Leder: ledig verv, ingen endring
Mobil: 
E-post: lederkk@rotary.no

Ungdomsutvekslingen (Long term):
Leder: Rolf Thingvold , MDYEO, Førde RK, e-post: rolf.thingvold@evry.com
Mobil: +47 915 51 125
E-post: mdyeo@rotary.no

Rotary Norden
Administrator, Norge: Herman Stabell, E-post: h-stabel@online.no
Mobil: +47 907 62 360


Sosiale medier

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

norfo - Rotary RSS

Loading RSS...
Les mer